KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12285443
nr 1228 5443
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. 59/95. Motivet: 49x58
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:54:00
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr